Za komercjalizację odpowiada:
Kamil Czuba
urbi.ferro@programfabryka.pl
+ 48 661 505 569

Rejon ulic Okulickiego i Floriańskiej charakteryzuje się nie tylko atrakcyjnym położeniem, ale także rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną z szerokim dostępem do usług społecznych typu – przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie. W sąsiedztwie dostępne są sklepy, banki i punkty gastronomiczne.

W trzykondygnacyjnym budynku na parterze będą się mieścić lokale usługowe, dostosowane do potrzeb szerokiego wachlarza potencjalnych najemców; m.in. sklepy, restauracja, lokale usługowe. Na piętrach natomiast znajdować się będą pomieszczenia biurowe. W budynku zaprojektowano dwa piony komunikacyjno – sanitarne, pozwalające na prowadzenie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem najmu.

Wewnątrz obiektu, w centralnej części bryły zaprojektowano patio. Wejście główne przewidziano w centralnie zlokalizowanym podcieniu elewacji południowej od strony ul. Floriańskiej, które prowadzi do obszernego lobby.

zaprojektowano dwa trzony komunikacyjno – sanitarne, pozwalające na prowadzenie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem najmu.

Opis inwestycji

Powierzchnia całkowita GLA: 6.000,00 m2
Całkowita powierzchnia biurowa:  4.000,00 m2
Całkowita powierzchnia usług:  2.200,00 m2
Kondygnacje naziemne:3
Podziemne miejsce parkingowe:51
Zewnętrzne miejsca parkingowe:82
Miejsca parkingowe dla rowerów:56

Specyfikacja techniczna

Icon
System kontroli dostępu
Icon
Monitoring
Icon
Całodobowa ochrona
Icon
BMS
Icon
Światłowód
Icon
Zasilanie awaryjne
Icon
Wzmacniacz sygnału GSM

Tereny zielone

Tereny zielone w pobliżu budynku zaprojektowano wraz z obiektami małej architektury tak, by stanowiły atrakcyjną wizualnie wartość. Wszelkie instalacje wewnętrzne obiektu są projektowane w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa, stąd np. na dachu obiektu pojawią się panele fotowoltaiczne będące odnawialnym źródłem energii. Na terenie parkingu naziemnego przewidziano stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Standard biura

 • Możliwość regulacji zacienienia każdego okna z osobna
 • Zewnętrzne żaluzje automatyczne
 • Uchylno - rozwierane okna
 • Przyjazne oświetlenie
 • Okna niemal na pełnej wysokości kondygnacji
 • Czujniki dymu
 • Rolety wewnętrzne w pomieszczeniach lokali usługowych
 • Okablowanie strukturalne: tak
 • Energooszczędny system
  klimatyzacji i wentylacji