to obiekt biurowo – usługowy, który będzie zlokalizowany w centrum Stalowej Woli.

Rejon ulic Okulickiego i Floriańskiej charakteryzuje się nie tylko atrakcyjnym położeniem, ale także rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną z szerokim dostępem do usług komunalnych typu – przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie. W sąsiedztwie dostępne są sklepy, banki i punkty gastronomiczne.

W trzykondygnacyjnym budynku na parterze będą się mieścić lokale usługowe, dostosowane do potrzeb szerokiego wachlarza potencjalnych najemców; m.in. sklepy, restauracja, lokale usługowe. Na piętrach natomiast znajdować się będą pomieszczenia biurowe. W budynku zaprojektowano dwa trzony komunikacyjno – sanitarne, pozwalające na prowadzenie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem najmu.

Wewnątrz obiektu, w centralnej części bryły zaprojektowano patio. Wejście główne przewidziano w centralnie zlokalizowanym podcieniu elewacji południowej od strony ul. Floriańskiej, które prowadzi do obszernego lobby.

zaprojektowano dwa trzony komunikacyjno – sanitarne, pozwalające na prowadzenie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem najmu.

Opis inwestycji

Powierzchnia całkowita GLA: 5278,27 m2
Całkowita powierzchnia biurowa:  3517,43 m2
Całkowita powierzchnia usług:  1486,80 m2
Kondygnacje naziemne:3
Podziemne miejsce parkingowe:51
Zewnętrzne miejsca parkingowe:82
Miejsca parkingowe dla rowerów:66

Specyfikacja techniczna

Icon
System kontroli dostępu
Icon
Monitoring
Icon
Całodobowa ochrona
Icon
BMS
Icon
Światłowód
Icon
Zasilanie awaryjne
Icon
Wzmacniacz sygnału GSM

Tereny zielone

Tereny zielone w pobliżu budynku zaprojektowano wraz z obiektami małej architektury tak, by stanowiły atrakcyjną wizualnie wartość. Wszelkie instalacje wewnętrzne obiektu są projektowane w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa, stąd np. na dachu obiektu pojawią się panele fotowoltaiczne będące odnawialnym źródłem energii. Na terenie parkingu naziemnego przewidziano stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Standard biura

 • Podniesione podłogi
 • Podwieszane sufity
 • Puszki podłogowe
 • Przyjazne oświetlenie
 • Uchylne okna
 • Czujniki dymu
 • Rolety
 • Okablowanie strukturalne: tak
 • Energooszczędny system
  klimatyzacji i wentylacji

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/clients/client5/web18/web/wp-content/themes/Projekt Fabryka/sections/slider.php on line 6