Stalowa Wola
Za komercjalizację odpowiada:
Kamil Czuba
urbi.ferro@programfabryka.pl
+ 48 661 505 569

Zarządca
+48 601 891 878
aslepecka@operatorarp.pl

Obsługa płatności:
+48 783 750 250
aabramczyk@operatorarp.pl

Biura i lokale usługowe blisko centrum Stalowej Woli

Urbi Ferro to propozycja idealna dla przedsiębiorców poszukujących lokali poza strefą przemysłową. Ten budynek klasy A znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Floriańskiej, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Centralnego i Osiedla Śródmieście. O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje nie tylko położenie w pobliżu centrum miasta, parku, ale też zaledwie 400 m od stacji kolejowej Stalowa Wola Centrum. W pobliżu znajdują się też przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, banki i punkty gastronomii. Jest więc to miejsce sprzyjające prowadzeniu działalności gospodarczej zarówno dla usług, jak i zlokalizowania biura, które zapewni komfortowe i łatwo dostępne miejsce pracy.

 

Urbi Ferro to komfort i prestiż

Urbi Ferro oferuje swoim najemcom 3 kondygnacje, gotowe do zagospodarowania pod różne typy działalności. Na parterze mieszczą się lokale przeznaczone m.in. na sklepy, restauracje, różnego rodzaju usługi i placówki bankowe. Na piętrach natomiast znajdują się pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne. Eleganckie, przeszklone wejście główne znajduje się w centralnie zlokalizowanym podcieniu od strony ul. Floriańskiej. Prowadzi ono do obszernego lobby oraz nowoczesnej recepcji. W centralnej części budynku zaprojektowano zielone patio. Wszystko to wpływa na komfort i prestiż jego najemców.

Urbi Ferro blisko natury

Dodatkowym atutem Urbi Ferro jest pięknie zagospodarowana zieleń z elementami małej architektury wokół budynku. Takie otoczenie to nie tylko komfort użytkowników i odwiedzających, ale także pozytywny wizerunek pracodawcy.

Wszelkie instalacje wewnętrzne obiektu są projektowane w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa, jednym z wielu przykładów są panele fotowoltaiczne na dachu budynku. Na terenie parkingu naziemnego przewidziano stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Dostępne są w nim też wszelkie udogodnienia dla osób korzystających z transportu rowerowego.

Opis inwestycji

Całkowita powierzchnia biurowa:  4.000,00 m2
Całkowita powierzchnia usług:  1.500,00 m2
Kondygnacje naziemne:3
Podziemne miejsce parkingowe:51
Zewnętrzne miejsca parkingowe:82
Miejsca parkingowe dla rowerów:56

Specyfikacja techniczna

Icon
System kontroli dostępu
Icon
Monitoring
Icon
Całodobowa ochrona
Icon
BMS
Icon
Światłowód
Icon
Zasilanie awaryjne
Icon
Budynek dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

Tereny zielone

Tereny zielone w pobliżu budynku zaprojektowano wraz z obiektami małej architektury tak, by stanowiły atrakcyjną wizualnie wartość. Wszelkie instalacje wewnętrzne obiektu są projektowane w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa, stąd np. na dachu obiektu pojawią się panele fotowoltaiczne będące odnawialnym źródłem energii. Na terenie parkingu naziemnego przewidziano stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Standard biura

  • Uchylno - rozwierane okna
  • Przyjazne oświetlenie
  • Okna niemal na pełnej wysokości kondygnacji
  • Czujniki dymu
  • Okablowanie strukturalne
  • Energooszczędny system
    klimatyzacji i wentylacji